Home Přístroje Zdravotnické přístroje Pulzní oxymetr Beurer PO 80

Pulzní oxymetr Beurer PO 80

Kutná Hora
3. 1. 2024 - 20:19 (upraveno)
1 500 Kč
Prodávající

Popis

Pulzní oxymetr Beurer PO 80.
Nabízím k prodeji úplně nový, pouze rozbalený pulsní oxymetr.
Nevhodný dárek.
Pořizovací cena 2999,-Kč
Prodejní cena 1500,-Kč
Popis produktu:
Pulsní oxymetr PO 80 společnosti Beurer se používá na neinvazivní měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště (spoite) a srdeční frekvence (tepové frekvence). Pulsní oxymetr je vhodný pro použití jak v soukromém prostředí (doma, na cestách), tak ve zdravotnické oblasti (nemocnice, zdravotnická zařízení).Oxymetr je malý, ale chytrý a užitečný přístroj, který dokáže zachránit život.Pulsní oxymetr je vhodný zejména u rizikových pacientů, například osob s onemocněním srdce, astmatiky, ale i pro sportovce a zdravé osoby.
Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu v arteriální krvi je nasycených kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání. Pokud se nedosáhnou individuálně nastavené hranice alarmu nebo budou překročeny, ozve se akustický varovný signál. Díky integrované paměti je možný plynulý záznam až 24 hodin denně. Oxymetr lze prostřednictvím USB konektoru připojit k počítači.

Nízká hodnota saturace hemoglobinu kyslíkem poukazuje převážně na nemoci jako onemocnění dýchacích cest, astma, srdeční insuficience atd. U člověka s nízkou hodnotou saturace hemoglobinu kyslíkem se ve větší míře objevují tyto příznaky: dušnost, zvýšení srdeční frekvence, pokles výkonnosti, nervozita a náhle pocení. Náhlé snížení saturace kyslíkem, s doprovodnými příznaky nebo bez nich, je nutné ihned řešit s lékařem, může se jednat o život ohrožující situaci.
Návod k použití je v češtině.
Přímo na přístroji si vyberete 1 ze 4 formátů displeje, přizpůsobíte si ho na výšku či na šířku a nastavíte jeho jas. Pro funkce si také individuálně nastavíte alarm. Oxymetr Beurer se dobíjí USB nabíječkou, která je součástí balení. Kromě ní dále v balíčku naleznete také řemínek na krk či pouzdro na opasek, datový kabel pro spojení s počítačem.

Základní údaje

Oblast inzerce
Kutná Hora
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
77499389546098615063
1 500 Kč
Prodávající

Pulzní oxymetr Beurer PO 80

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jaroslav
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!