Balanční náramek Power Balance - POZOR!! - akce 2 + 1 zdarma

Cena:

149 Kč

Popis:

BIONICKÝ NÁRAMEK - PROTI STRESU - PRO POSÍLENÍ IMUNITY - ZVÝŠENÍ FYZICKÉHO A MENTÁLNÍHO VÝKONU

Power Balance

Jak Power Balance funguje?

Lidské tělo je podobně jako baterie komplexem elektro-chemických procesů. Klíčem k lepším fyzickým výkonům je proto rovnováha energie a celková harmonie. Ideální lidská frekvence, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 hertz.

Pomocí Power Balance náramku můžete tuto energetickou harmonii znovu nastavit. Výsledky jsou okamžité a opravdu fenomenální. Hologram v kontaktu s lidským přirozeným polem uvede jeho energii do naprostého souladu. Díky Power Balance může proto každý rozšířit své fyzické možnosti na maximum a žít svůj život opravdu naplno. Využívat této zcela revoluční technologie si již navyklo velké množství špičkových sportovců, aby tak od základu proměnili způsob i výsledky svého každodenního tréninku.

Zlepšení rovnováhy

Už při prvním vyzkoušení Power Balance zaujme každého okamžité zlepšení stability. Právě ta je základem úspěchu při jakémkoli druhu sportu. Veškerá tělesná energie je rovnoměrně rozložena, což se pozitivně projevuje při pohybu.

Větší pružnost

Sportovci, kteří Power Balance používají, jsou překvapeni také svou vylepšenou flexibilitou. Rozsah jednoduchého cviku, kterým je přetáčení trupu ze strany na strau ve stabilním rozkročeném poštoji, dokáže působení Power Balance rozšířit až o několik centimetrů.

Zintenzivnění síly

Ideálně rozložená tělesná energie přináši s sebou i efektivnější využití vlastních sil. Lepší možnosti při pohybu mají za následek intenzivnější cvičení a tím i rychlejší postup v pravidelném tréninku, Vám zajistí Power Balance.

Rozvoj fyzických schopností i trendový módní doplněk

V designu navazuje Power Balance na módru silikonových náramků, které v době svého prvního boomu odkazovaly na konkrétní společenské fenomény. Zdánlivá podobnost však začíná a také koncí u materiálu, ze kterého je Power Balance vyroben. 3 mm silný náramek, vytvořený ze 100% zdravotné nezávadného silikonu s až 40% roztažností, je vybaven celkem dvěma viditelnými hologramy.

Najděte novou sílu rovnováhy

Počáteční nedůvěru každého, kdo se s Power Balance setká poprvé, většinou velmi záhy zlomí jednoduchý test stability. Stačí stát na jedné noze, upažit ruce a nechat instruktora zatlačit seshora na předloktí. S Power Balance člověk pocítí, že jeho postoj je výrazně pevnější a není tak jednoduché nechat se instruktorem připravit o rovnováhu.

Lepší výkonnost nejen pro sportovce

Účinky Power Balance oceňují především sportovci, ale nosit jej může každý, kdo chce zlepšit svou fyzickou výkonost, posílit stabilitu a rozvíjet flexibilitu. Hologram, jehož frekvence uvede přirozenou energii těla do souladu, způsobí, že je člověk schopen dělat věci, na které by jinak mohl zapomenout.

Pozor akce: při zakoupení 2 kusů Power Balance, dostanete třetí zdarma.

Cena platí v přepočtu za jeden kus.

Objednat můžete i přes odkaz níže uvedený, tam je možno vidět i video o tomto úžasném náramku.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4837206

Počet zhlédnutí:

272 091x

Zhlédnutí detailu:

13 863x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 044 596 inzerátů