Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Harmonizér ViaHuman Premium

Cena:

8 990 Kč

Popis:

Slyšeli jste už o tom,že voda má paměť a dá se programovat ? Znáte práci japonského vizionáře Masaru Emota ?Harmonizér je jedinečný český výrobek, který přispívá ke zkvalitnění vody. Harmonizér ovlivňuje strukturu vody, díky čemuž se do ní dostávají jen pozitivní informace, které výrazně ovlivní Váš život. Dopřejte svému tělu to nejlepší a poznejte opravdovou moc vody. Již žádné škodlivé látky, ale pozitivní informace, které skutečně poznáte!Struktura běžné vody z vodovodního řádu je ovlivněna negativním způsobem procesů jejích úprav na pitnou vodu, chlorací, nepřirozeným pohybem v potrubí i průchodem přes geopatogenní zóny. Smyslem harmonizéru je vložit do vody, kterou vypijete nebo s ní omyjete, své tělo, pozitivní informaci a tím zvýšit její jemněhmotnou energii.

Existují dvě varianty harmonizéru,které se odlišují použitými materiály.

Varianta standart má některé části vyrobené z plastového materiálu.Varianta premium je má z nerezi a ručně vyráběného skla.

Jak Harmonizér funguje

Harmonizer v sobě spojuje několik principů na ovlivnění kvality vody změnou její struktury. Není cílem harmonizéru z vody odfiltrovat látky nebo jinak upravovat chemické složení. Je určen k napojení na kuchyňskou nebo koupelnovou baterii vodovodu, kde se předpokládá, že voda už je upravena na pitnou a zdravotně nezávadnou. Harmonizér je konstruován tak, že voda je při průchodu zrychlena = zvýší se její kinetická energie, aby se simuloval pohyb vody v horské bystřině a následně při výstupu z harmonizéru došlo v perlátoru k intenzivnímu okysličení a snadnému uvolnění škodlivého chloru. Zvýšená kinetická energie vody je dál v harmonizéru využívána při průchodu přes vířící spirály. Tyto spirály mají stoupání ve tvaru Fibonacciho posloupnosti, která je nazývána zlatou spirálou nebo také spirálou života. Je to zásadní tvar vyskytující se ve stavbě živých organismů.

Po vstupu do Harmonizéru je voda vedena levotočivou jinovou spirálou orientovanou odstředivě. To je rozkladná, uvolňující forma pohybu. Smyslem této spirály je uvolnit a zbavit vodu negativních informací, které v sobě nese. Uvede vodu do energeticky neutrálního stavu – připravenou na načítání nových informací. Dále takto připravená voda protéká přes krystalovou sadu. Krystaly se od starověku používají k léčení a lze je programovat pro konkrétní účel.

Křišťály v harmonizéru mají program vkládat do vody pozitivní a léčivou energii a pohlcovat negativitu. Minerál karneol je schopen energeticky čistit ostatní minerály a jeho funkcí je udržovat křišťály stále funkční. Šungit je jedinou přírodní formou negrafitového aktivního uhlí obsahující fullereny. Používá se čištění vody a zvýšení detoxikačních schopností. Stříbro má známé antipatogenní účinky. Po průchodu přes krystaly je voda vedena pravotočivou jangovou spirálou orientovanou dostředivě. To znamená formou pohybu, která tvoří, rozvíjí, zušlechťuje a buduje. To jsou vlastnosti spirálovitého pohybu z vnějšku dovnitř, tedy pohybu dostředivého.

Celý labyrint harmonizéru je uložen v skleněné komoře. Podle výzkumu Masaru Emota dokáže voda načítat informaci z okolí. Skleněná komora je opatřena laserově gravírovaným textem. Jeho smyslem je poděkování vodě s prosbou, aby byla očistnou, léčivou a prospěšnou každému člověku.

Voda z harmonizéru lépe chutná,má upravenou strukturu,které je snadněji přijímána buňkami živých organismů a má velmi dobré detoxikační schopnosti.

Toto zařízení je patentově chráněno.Současně je jediným obdobným českým výrobkem,s precizním provedením a příznivou cenou.

Životnost je dána použitými materiály,bezniklovou nerezovou ocelí a bezolovnatým sklem.Harmonizér si pořídíte jen jednou v životě. Jedná se o dlouhodobou investici do vlastního zdraví s trvalou hodnotou.Nabízíme jednoduchou možnost odzkoušení účinnosti během 60 dnů.

Po tuto dobu platí záruka na vrácení nepožkozeného zařízení bez udání důvodu.

Inzerent:Richard Synčák
Telefon:608 803 253
Telefon 2:774 911 974
ICQ:03123588
Odkaz:www.viahuman.cz
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

10964931

Počet zhlédnutí:

68 436x

Zhlédnutí detailu:

1 766x

Další inzerce z rubriky Zdravotnické přístroje

Prodám masážní polštář

Náhled č. 1 k inzerátu Prodám masážní polštář

600 Kč

Celá ČR

20.11.2017

Domácí solná jeskyně SALIN S2 - 2v1 SLEVA

Náhled č. 1 k inzerátu Domácí solná jeskyně SALIN S2 - 2v1 SLEVA

1 779 Kč

Celá ČR

02.01.2018

Faktury nabízím

---

Celá ČR

31.12.2017

Naslouchadlo Bernafon Veras 5 sluchadlo

Náhled č. 1 k inzerátu Naslouchadlo Bernafon Veras 5 sluchadlo

6 000 Kč

Mělník

02.01.2018

SensaCare SAW 102C

Náhled č. 1 k inzerátu SensaCare SAW 102C

400 Kč

Olomouc

01.11.2017

Audi A6 3.0 TDI quattro

Náhled č. 1 k inzerátu Audi A6 3.0 TDI quattro

141 100 Kč

Praha 8

včera 20:25

Audi A5 2.0 TFSI

Náhled č. 1 k inzerátu Audi A5 2.0 TFSI

141 100 Kč

Praha 3

včera 20:09

Audi A4 Avant 3.0 TDI S-Line Quattro

Náhled č. 1 k inzerátu Audi A4 Avant 3.0 TDI S-Line Quattro

115 450 Kč

Praha 8

včera 20:08

Volvo XC60 D5 AWD R-Design

Náhled č. 1 k inzerátu Volvo XC60 D5 AWD R-Design

154 000 Kč

Praha 6

včera 20:05

Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI Blue Motion

Náhled č. 1 k inzerátu Volkswagen Touareg 3.0 V6 TDI Blue Motion

179 900 Kč

Praha 8

včera 20:03

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 144 inzerátů