Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Indukční smyčka s 3W zesilovačem+ Neviditelné mikrosluchátko

Cena:

2 400 Kč

Popis:

Neviditelné sluchátko je možné díky svým miniaturním rozměrům (3mm x 5mm x 7mm) zastrčit přímo dovnitř do ucha a docílit tak toho, že bude pro okolní svět zcela neviditelné! Sluchátko navíc funguje bezdrátově, takže se nemusíte bát, že by z vás trčely kabely. K neviditelnému sluchátku je dodávána speciální indukční smyčka, která je ukryta pod oblečením a zajišťuje přenos zvuku do sluchátka. Tato indukční smyčka je zapojena do mobilního telefonu. Indukční smyčka také obsahuje mikrofon a 3W zesilovač, díky kterému můžete komunikovat s vaším komplicem. Pryč jsou doby, kdy vaše indukční smyčka nefungovala a nikdo vás neslyšel. Zakoupením tohoto mikrosluchátka s indukční smyčkou získáte velmi dobrou hodnotu za vaše peníze.

Hlasitost sluchátka je možné nastavit přímo na vašem mobilním telefonu. Díky tomu, že je sluchátko zastrčený dovnitř do ucha, tak slyšíte všechny zvuky čistě. Na druhou stranu ale tím, že je neviditelné sluchátko utěsněno uvnitř ucha, tak krásně izoluje zvuk.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11630512

Počet zhlédnutí:

33 210x

Zhlédnutí detailu:

952x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 421 inzerátů