Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Inspekční voděodolná USB kamera s 5M/10M kabelem

Cena:

960 Kč

Popis:

Tato inspekční kamera je ekonomickým řešením všude tam kde se potřebujete podívat na místa, kam se normálně nedostanete. Kamera je charkteristická velmi jednoduchým zapojením a ovládáním, dostatečně dlouhým 5m/10m kabelem a možností přísvitu na místech, kdy není vidět.

Inspekční kamera umožňuje snadno zobrazit nebo nahrávat obraz vnitřních částí motorů, převodovek, potrubí, kanalizací a ostatních měst kam nemůžete okem nahlédnout. Vhodné pro servisy a dílny, na kontrolu válců, potrubí, chladičů, hadic a pod. Pro vizuální kontrolu bylo donedávna často nutné pracně rozebírat složité strojní součásti, dnes vám stačí malý otvor kudy vsunete išpekčnú kamerku a zkontrolujete si útroby stroje nebo nedostupného prostoru. Šetří čas a práci při kontrole potrubí, strojních a motorových částí, při kontrole komínů a odtoků, prověří nedostupné dutiny a prostory ve stavebních pracích, odhalí utajené prostory a skryté dutiny.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

11177582

Počet zhlédnutí:

40 275x

Zhlédnutí detailu:

1 580x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 392 inzerátů