GSM odposlech s PIR čidlem a detekcí pohybu

Cena:

1 299 Kč

Popis:

Tento GSM odposlech nemusí sloužit pouze k odposlechu hovorů z okolí, ale i jako skrytý, miniaturní alarm na hlídání nějakého objektu, např Vašeho domu, bytu, kanceláře, garáže, chaty apod.

Zaznamená-li přístroj před sebou pohyb nebo ve svém okolí nějaký zvuk, samo vytočí a zavolá na Vámi definované telefonní číslo. Ihned tak víte, že někdo narušil prostor v okolí zařízení a ve sluchátku slyšíte zvuky z okolí štěnice, takže víte co se děje.

Na GSM odposlech můžete také kdykoliv zavolat a poslouchat zvuky z jejího okolí a tím se přesvědčit, zda se v jejím okolí něco neodehrává.

GSM štěnice je napájena přímo ze sítě 220V, dodávaným síťovým adaptérem a navíc má vestavěnou záložní baterii a vydrží tak bez připojení k el.proudu cca. týden (záleží na množství volání na GSM zařízení).

Pohybové čidlo vestavěné do štěnice reaguje na pohyb před štěnice do vzdálenosti 5-8 metrů. Štěnici je tak vhodné umístit tam, kde běžně lidé procházejí, tedy do chodby, do blízkosti dveří apod Snímací úhel čidla je 90 ° v obou směrech

GSM štěnici funguje z jakoukoli SIM kartou GSM.

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

10413781

Počet zhlédnutí:

45 358x

Zhlédnutí detailu:

1 518x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 421 inzerátů