Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Dotyková pokladna QUORION POS Concerto

Cena:

16 900 Kč

Popis:

Prodám dotykovou pokladnu QUORION POS Concerto ( ½ roku záruka) stav perfektní

Jednoduché intuitivní ovládání, volba funkcí podle představ uživatele, přehledná plochá klávesnice a dotykový displej,. Hardware na bázi PC bez pohyblivých součástí (bez větráku a hard disku), jádro Linux, instalovaný pokladní software QMP a systém ovládání umožňuje dokonalé přizpůsobení pokladny a minimalizuje dobu potřebnou pro zaškolení obsluhy. Modul fiskální paměti je řešen externí tiskárnou. Velmi rychlá pokladna s RAM diskem, porty USB a LAN, určená především pro restaurace a hotely. Dotyková obrazovka má intuitivní ovládání a spolu s grafickými plány stolů velmi snadnou navigaci a sledování transakce. Důkladné jištění dat při výpadku napájení, rychlý start do předchozího stavu transakce.

Pro náročné provozy a pro rychlou obsluhu hostů může být pokladna doplněna o profesionální mobilní bezdrátový terminál pro číšníka ORDERMAN nebo o přenosné zařízení s operačním systémem Android WiFi a aplikací QOrder. Číšník pak může provádět objednávky a uzavírat účty přímo u stolu hostů.

Lze dokoupit s licencí externí modul pro elektronickou evidenci tržeb za 2500,- Kč

Cena dohodou

Inzerent:Luděk Luděk
Telefon:602 607 446
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Jihomoravský kraj

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12213768

Počet zhlédnutí:

16 197x

Zhlédnutí detailu:

687x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 392 inzerátů