Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Vakuová balička Henkelman 42

Cena:

75 000 Kč

Popis:

Nabízím k prodeji vakuovou baličku Henkelman 42. Balička téměř nepoužívaná v TOP stavu. Cena je včetně nerez vozíku a filtru. Při rychlém jednání sleva 5.000,-Kč

Balička *BOXER 42* je profesionální zařízení k vakuovému balení holandské firmy Henkelman – světového lídra v produkci vakuových baliček. Slouží k balení potravinových produktu jako: maso, ryby, uzeniny, sýry, ovoce a zelenina, umožňuje na značné prodloužení spotřební lhůty bez ztráty organoleptických vlastností (produkty nevysychají, netratí aroma). Ideální k vaření metodou sous-vide (vaření ve vakuovém obalu). Vakuové baličky můžou být rovněž využity k balení průmyslového zboží jako: léčiv, látek atd. Dokonale zabezpečují produkty před vlhkostí, prachem, vzduchem. Série BOXER je líni rychlých a solidních stolních baliček určených pro gastronomické podniky, restaurace, supermarkety a cateringy. Elektronicky ovládána balička *BOXER 42* se samostatnou lištou délky 420 mm je vybavena vakuovou pumpou Busch o výkonu 21 m3/h, která dosahuje 99,80 % vakua. Jednotlivý pracovní cyklus trvá 15-35 sec. Zařízení je vyrobeno z nerezové oceli, má hygienickou komoru se zakulacenými hranami. Balička je vybavena digitálním ovládacím panelem s možností uložení 10 programů, kontrolkou hladiny oleje, funkci stop a lištou se systémem dvojitého svaru 2 x 3,5 mm pro lepší zabezpečení produktu. Navíc standardně systém zamezující deformacím a poškozením, systém postupného vakua – soft-air systém. Baličky ze série BOXER mají možnost dávkování neutrálního plynu M.A.P.

Oblast inzerce:

České Budějovice

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13478621

Počet zhlédnutí:

14 707x

Zhlédnutí detailu:

313x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 874 inzerátů