Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Detektor kovu Platinium PROFI - nové zboží se zárukou

Cena:

1 790 Kč

Popis:

Detektor kovu Platinium PROFI můžete objednat telefonicky, e-mailem, nebo přímo v našem e-shopu - PRAKTICKÝ OBCHOD...Odkaz na tento produkt naleznete níže... Zasíláme na dobírku...Na zboží poskytujeme záruku 24 měsíců...

funkce: - třítónová automatická diskriminace - detektor rozlišuje tóny mezi různými druhy kovů a usnadňuje tak hledání - analogový měřič - měřič ukazuje pravděpodobný druh nalezeného kovu - automatické ladění - přeladí detektor pro rychlejší zpřesnění - opěrka paže – pro snadné přenášení a pohodlnou práci s detektorem - voděodolná hledací cívka - cívka je odolná vůči vlhku i mokru Detektor kovu PROFI dodáváme včetně konektoru pro zapojení stereo sluchátek, abyste mohli nerušeně hledat bez zvukových ruchů okolí, voděodolné hledací cívky (cívka je odolná vůči vlhku i mokru. Detektor kovu - technické parametry: indikátor nízké kapacity baterií - baterie tak vyměníte včas, nehledáte zbytečně teleskopická tyč - pro pohodlné nastavení výšky detektoru dle výšky hledače funguje na 2ks 9V baterií. Jedná se o nové zboží. Na zboží je poskytnuta záruka 24 měsíců. Doprava až k Vám domů!!!!

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7873835

Počet zhlédnutí:

210 582x

Zhlédnutí detailu:

6 526x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 426 inzerátů